comtemichel (comtemichel) wrote,
comtemichel
comtemichel

Вот к такому - присоединюсь: А я вітаю своїх російських читачів з Днем Росії!

Оригинал взят у kozak_pravdorub в А я вітаю своїх російських читачів з Днем Росії!

Усіх зі святом - днем Росії! Я звертаюся до моїх читачів-росіян У вас прекрасна і гарна країна і пречудові люди! Не зважайте на ту різну гидоту, що пишуть про Росію проплачені блогери та мої співгромадяни, у яких вже остаточно потік їх націоналістичний дах.

Я сподіваюсь, що дуже скоро настане час, коли усі брехуни позатикають рота, будуть ліквідовані костри ненависті, бо не буде кому підкидати до них багаття. Родичі, друзі, знайомі, партнери зустрінуться разом, випьють, потиснуть один одному руки, заспівають пісні і зрозуміють, що уся та ворожнеча - плод фантазії політиків, маніпуляторів, пропагандистів та журнашлюх. Усі разом вони співають під дудку різних наших "друзів", які в обличчя усміхаються, а за спинами ведуть бридкі ігри і налаштовують нас на взаємну неприязнь.

[Переводчик]
Всех с праздником - днем ​​России! Я обращаюсь к моим читателям-россиянам. У вас прекрасная и красивая страна, чудесные люди! Не обращайте внимания на ту разную гадость, что пишут о России проплаченные блогеры и мои сограждане, окончательно поехавшие своей националистичекой крышей.
Я надеюсь, что очень скоро наступит время, когда все лжецы закнут свои рты, будут ликвидированы костры ненависти, потому что некому станет подбрасывать в ним дрова. Родственники, друзья, знакомые, партнеры встретятся вместе, выпьют, пожмут друг другу руки, споют песни и поймут, что вся и вражда - плод фантазии политиков, манипуляторов, пропагандистов и журнашлюх. Все вместе они поют под дудку разных наших "друзей", которые в лицо улыбаются, а за спиной ведут гадкие игры и настраивают нас на взаимную неприязнь.


Tags: РФ, Украина, праздник
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment